Call for Papers - Networks in health/care

2018. július 27.

Tisztelt Kollégák,

az ELTE Egészségpolitika és Egészség-gazdaságtani Tanszéke részt vesz egy, a müncheni FÖM és a szófiai Műszaki Egyetem részévételével zajló, a német Innovációs és Oktatási Minisztérium által támogatott projektben. A projekt célja a helyi egészséggel és egészségüggyel kapcsolatos tevékenységek közötti koordináció javításának vizsgálata, illetve a Bajorországban már létező hasonló network implementációs lehetőségeinek felderítése. A projekt keretében megjelentetünk egy tanulmánygyűjteményt, amelybe az egészség(ügy)i hálózatokkal kapcsolatos modellekkel, lehetőségekkel, tapasztalatokkal kapcsolatos írásokat várunk. Részletesebb ismertetést ld. a csatolmányban, illetve bármilyen kérdés esetén állok rendelkezésre!

Az absztraktok leadásának határideje 2018. szeptember 3., a cikkeké 2018. november 30.

Várjuk írásaikat, és kérjük, terjesszék a felhívást szakmai hálózatukban!

Üdvözlettel

Kollányi Zsófia, adjunktus