Mikulás ünnepség Ribizli Bohóccal és az ECCPECC együttes koncertjével

2018. november 27.

A Pécsi Tudományegyetem idén elnyerte "Az év felelős foglalkoztatója 2018" címet, amelyhez a Családok Éve programsorozat idei rendezvényei jelentősen hozzájárultak. Az Emberi Erőforrások Minisztériuma által meghirdetett Családok Éve 2018. programhoz a PTE is csatlakozott, így minden hónapban változatos programok tették mozgalmassá az idei esztendőt. Weblapot hoztunk létre, ahol minden, a programsorozattal kapcsolatos információ elérhető. Munkatársaink számára havi rendszerességgel tematikus hírlevelet indítottunk, amelyen keresztül közvetítjük a Családok Éve program fontos üzeneteit és egyben kiajánlottuk  rendezvényeinket. A Családok Éve rendezvénysorozat szakmai záróeseményét 2018. december 6-án 16 órakor tartjuk, amelyre tisztelettel meghívjuk.

Tervezett program:

16.00 Prof. Dr. Betlehem József rektorhelyettes köszöntője

16.10 Dr. Beneda Attila család- és népesedéspolitikáért felelős helyettes államtitkár előadása: Kormányzati családpolitikai intézkedések - Családok Éve 2018.

16.40 Jenei Zoltán kancellár és dr. Papp Ildikó humánpolitikai igazgató előadása: Családok Éve a Pécsi Tudományegyetemen

16.00-19.00 Bébicsúszdával, játszóházzal, kézműves sarokkal, csillámtetoválással és arcfestéssel, valamint légvárral várják a PTE munkatársainak gyermekeit az aulában

Regisztráció

A PTE munkatársai és családtagjaik számára a rendezvény ingyenes, de regisztráció- hoz kötött, melyre EHA vagy Neptun kóddal történő belépés után (az oldal jobb felső sarkában, login gombra kattintással) jelentkezhet.

Regisztrációt követően a saját jelentkezést a Jelentkezések főmenüpont Saját regisztrációm almenüponban érheti el, módosíthatja, szükség esetén törölheti.

Kérjük, hogy gyermekenként 1 kísérő/felnőtt regisztráljon, ezáltal biztosítjuk, hogy minél több apróság részt vehessen ünnepi programunkon!

November 27-én, kedd, reggel 9:00 órától lehet regisztrálni. http://csaladokeve.pte.hu/

Parkolási lehetőség:

az ÁOK területén, a Jakabhegyi kollégiumnál, valamint a Tüzér utcában kialakított parkolókban.