Gyászhír - elhunyt dr. Sümegi Balázs

2019. augusztus 2.

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy dr. Sümegi Balázs egyetemi tanár, a Biokémiai és Orvosi Kémiai Intézet volt igazgatója, karunk egykori dékánja 2019. augusztus 1-jén, életének 68. évében elhunyt.

Személyében a család a szerető férjet és édesapát, az egyetem szakterületének nemzetközileg is elismert művelőjét, a hallgatók elhivatott oktatóját gyászolja.

Az elhunytat a Pécsi Tudományegyetem, és a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara saját halottjának tekinti.

Búcsúztatása 2019. augusztus 26-án, 12 óra 30 perckor lesz a Pécsi Központi Temetőben.

Kérünk mindenkit, hogy kegyeletét legfeljebb egy szál fehér virággal rója le. Ha ennél többre gondolt, a különbözettel kérjük, támogassa a Pécsi Szervátültetés Fejlesztésért Alapítványt, MKB Bank 10300002-24616616-70073285.

Emlékét tisztelettel és szeretettel megőrizzük!

A nekrológgal, és az idén márciusban vele készített portrébeszélgetéssel búcsúzunk tőle.

Dokumentum(ok)