Gyászhír - elhunyt dr. Ohmacht Róbert

2019. december 31.

A gyászoló család, a Pécsi Tudományegyetem és a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara mély megrendüléssel tudatja, hogy dr. Ohmacht Róbert egyetemi tanár, a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara Biokémiai és Orvosi Kémiai Intézetének emblematikus alakja 2019. december 29-én, életének 72. évében elhunyt.

Személyében a család a szerető férjet és édesapát, az egyetem pedig szakterületének nemzetközileg is elismert művelőjét, a hallgatók elhivatott oktatóját gyászolja. Dr. Ohmacht Róbertet a Pécsi Tudományegyetem, és a Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara saját halottjának tekinti.

Búcsúztatása 2020. január 29-én (szerdán) 12 órakor lesz a Budapesti Farkasréti Temetőben (Hóvirag úti bejárat).

Emlékét tisztelettel és szeretettel megőrizzük!

2018-ban portrébeszélgetést is készítettünk vele, ezzel is emlékezünk rá.

Dokumentum(ok)