„Nekem nincs ebédem” - a Pécsi Jótékony Nőegylet jótékonysági estje

2016. december 6.

Immár 20. alkalommal rendez jótékonysági estet a Pécsi Jótékony Nőegylet december 16-án, este 6 órától a Kodály Központban. Kittkáné Bódi Katalin, a Pécsi Jótékony Nőegylet újraalapító elnöke, egyben karunk munkatársa elmondta, hogy a bevételt idén is az 1997-ben alapított " Nekem nincs ebédem" támogatási program javára ajánlják fel, amiből elsőrendűen az általános iskolás gyermekek ingyenes étkeztetését biztosítják. Fontos feladatuknak tekintik továbbá a válsághelyzetbe került családok megsegítését, valamint a tehetséges középiskolás fiatalok támogatását.
Ez a több szempontból is ünnepi alkalom egyben megnyitója is az egyesület jubileumi programsorozatának.

A december 16-ai esten közreműködik Csengery Attila és Mahó Andrea musical színészek, Vermes Tímea operaénekesnő, a Pesti Magyar Színház Gyermekszereplői és Bókai Leila is.